Overslaan en naar de inhoud gaan

Lokale Medewerkers Pastorale Eenheid Sint-Helena Bilzen

Naam Adres Telefoon E-mail Groepen
Achten Ria
Grote Mereweg 14 089/414277 ria.achten53@telenet.be Lector, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid, Secretariaat, Ziekenzorg
Aerden Sara
Martenslindestraat 46 Catechist vormsel
Appermans, Pierre
Bruulstraat 23 089/416588 Acoliet
Benats René
Pastorijstraat 45 012/451666 rene.benats@telenet.be Kerkbestuur
Benats-Fagard Marie-José
Pastorijstraat 45 012/451666 rene.benats@telenet.be Catechist vormsel, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid
Biesmans Jos
Bovenstraat 22/1 012/451459 jos-biesmans@live.be Kerkbestuur
Blokken Filip
Bergstraat 4 089/417180 filip.blokken@skynet.be Kerkkoor, Organist
Boelen Antonie
Kan. Nulensstraat 23 012/452266 antonia.boelen@telenet.be Ziekenzorg
Brands Jan
Maastrichterstraat 170 089/413590 jan.brands@telenet.be Kerkbestuur
Brands-Hoessels Mia
Maastrichterstraat 170 089/413590 janbrands@telenet.be Kerkkoor
Brepoels Guy
Hoelbeekstraat 55 089/415482 guybrepoels@skynet.be Gebedsleider
Brepoels Hilde
Weraetstraat 3 089/412707 hilde.brepoels2@telenet.be Interieurverzorging, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid
Brepoels Jeff
Cabergstraat 12 089/416965 jeff.brepoels@hotmail.com Gebedsleider, Interieurverzorging, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid, Team Pastorale Eenheid
Brepoels Luc
Stintelaarstraat 12 089/502655 luc.brepoels@skynet.be Kerkbestuur, Kerkkoor, Koster, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid
Brepoels-Gabriels Magda
Cabergstraat magda_gabriels@hotmail.com Catechist vormsel
Bruninx Willy
Heesstraat 138 bruninxw@skynet.be Kerkbestuur
Bruninx-Parthoens Marie-Josée
Rijckerstraat 66 - 3770 mariejosee.par@gmail.com Lector
Caubergh Hilda
St-Aldegondisstraat 14 089/492143 hilda_caubergh@hotmail.com Kerkbestuur, Kerkkoor, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid
Caubergs Patrick
Lauwerkransdreef 7 089/504152 patrick.caubergs@skynet.be Kerkbestuur
Claesen Jean
Biestertstraat 66 012/452440 hortense.merken@skynet.be
Claesen-Jans Luc en Gerardine
Waltwilderstraat 10 089/248844 claesen.filip@me.com Koster
Clerx Mieke
Troffelstraat 1 089/414862 Gebedsleider, Lector
Cleuren Bertho
Hoogstraat 54 012/451541 umberto.cleuren@telenet.be Organist
Cleuren Edmond
Sapstraat 5 012/454942 Kerkbestuur
Cools Jules
Kerktorenstraat 13 089/41 43 79 jules.cools@telenet.be Boekhouding
Cremers-Gerts Danielle
danielle.gerts@proximus.be Catechist 1e Communie, Catechist vormsel
Cuenen Lambert
Hoevelaan 4 089/502816 lambert.cuenen@telenet.be Gebedsleider, Lector, Parochieblad, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid, Team Pastorale Eenheid
Degreve Monique
Koestraat 5, Bilzen 089/491969 josenmoniek@skynet.be Kerkbestuur, Koster, Lector, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid
Degrève Nelly
Winkelomstraat 39B 089/414238 nelly.degreve@hotmail.com Lector, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid
Deprez Cyrille
Beekomstr. 27 089/416523 cyrille.deprez@pandora.be Kerkkoor, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid
Deroulou Karin
Mopertingenstraat 60 089/244012 karin@deroulou.be Catechist 1e Communie, Gebedsleider, Gezinsvieringen, Lector, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid, Team Pastorale Eenheid
Duelen Theo
Schutterijstraat 19 089/501909 theo.duelen@gmail.com Kerkbestuur
Flameugh Armand
Acoliet
Franssen Johnny
0476/576617 Koster
Geelen Johnny
Rageveldstraat 3 mekast@hotmail.com Kerkbestuur
Gerits Jean
Redemptiestraat 26 089/515458 joannes.gerits@telenet.be Catechist 1e Communie, Gebedsleider, Lector, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid
Geurts Winand
Lafelderberg 14 012/452714 nandes@telenet.be Kerkbestuur
Gijsens Barbara
Langstraat 8 089/205935 barbara.gijsens@telenet.be Catechist, Lector, Onthaal, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid
Goossens Jules
Kleehofkensstraat 6 089/503004 juul.goossens@skynet.be Kerkbestuur
Guisson Noella
Rageveldstraat 66 089/491009 nguisson@gmail.com Ziekenzorg
Hardy Annelies
Riemsterweg 304 0472/516296 annelies.hardy@gmail.com Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid, Ziekenzorg
Hardy Marie-Louise
Papestraat 12 012/453093 marie.louise.hardy@telenet.be Kerkbestuur
Hardy Paula
Martenslindestraat 30 089/412159 pierrre.brepoels@telenet.be Catechist 1e Communie, Gezinsvieringen, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid, Ziekenzorg
Hardy Robert
Papestraat 6 012/453339 robert.hardy@telenet.be Boekhouding, Parochieblad, Secretariaat
Hennus Pierre
Tombestraat 20 012/453032 Acoliet
Hermans Ludo
Winkelomstraat 8 089/413882 ludo.hermans81@telenet.be Catechist 1e Communie, Catechist doopsel, Catechist vormsel, Gezinsvieringen, Raad Pastorale Eenheid, Team Pastorale Eenheid
Hilven Mia
Braamstraat 9/bus 5 089/411458 Onthaal, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid, Ziekenzorg
Honinx Margriet
Kellerstraat 4 012/453333 margriet.honinx@hotmail.com Interieurverzorging, Koster, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid, Team Pastorale Eenheid, Ziekenzorg
Humblet Gino
Riemsterweg 152 089/491892 gino.humblet@telenet.be Kerkbestuur, Locale pastorale ploeg, Raad Pastorale Eenheid, Ziekenzorg
Husquet Ludo
Heesstraat 21 012/453912 ludo.husquet@telenet.be