De Raad van de Pastorale Eenheid

Maandelijks komen alle leden en medewerkers van de Pastorale Eenheid samen om de voorbije periode te evalueren, waar mogelijk verbeteringen in het beleid aan te brengen en nieuwe afspraken te maken voor de komende maand.

 

leden: 
Brepoels Hilde Weraetstraat 3 089/412707 pks.voeren@campusvoeren.be
Brepoels Jeff Cabergstraat 12 089/416965 0473/824763 jeff.brepoels@hotmail.com
Brepoels Luc Stintelaarstraat 12 089/502655 0478/793357 luc.brepoels@skynet.be
Caubergh Hilda St-Aldegondisstraat 14 089/492143 0478/280750 hilda_caubergh@hotmail.com
Cuenen Lambert Hoevelaan 4 089/502816 0498/578016 lambert.cuenen@telenet.be
Degreve Monique Koestraat 5 089/491969 0473/813634 josenmoniek@skynet.be
Degrève Nelly Winkelomstraat 39B 089/414238 0478/531763 nelly.degreve@hotmail.com
Deroulou Karin Mopertingenstraat 60 089/244012 karin@deroulou.be
Gerits Jean Redemptiestraat 089/7515458 0479/909093 joannes.gerits@telenet.be
Gijsens Barbara Langstraat 8 089/205935 barbara.gijsens@telenet.be
Hardy Annelies Riemsterweg 304 0472/516296 annelies.hardy@gmail.com
Hardy Paula Martenslindestraat 30 089/412159 pierrre.brepoels@telenet.be
Hilven Mia Braamstraat 9/bus 5 089/411458
Honinx Margriet Kellerstraat 4 012/453333 0471/481380 margriet.honinx@hotmail.com
Humblet Gino Riemsterweg 152 089/491892 0477/905076 gino.humblet@telenet.be
Jacobs Dave Martenslindestraat 46A 089/245543 dasa0207@msn.com
Jadoul Bernard Haenestraat 38 089/413088 bernardjadoul@yahoo.fr
Jans Christine Noppenstraat 24 012/452686
Jans Pierre Redemptiestraat 15 089/417788
Machiels Gerty Martenslindestraat 36A 089/751315 0472/330571 machielsgerty@gmail.com