Contactpersonen

Pastoor-moderator Thieu Tielens

St.Catarinastraat 6
3740 Mopertingen
089/256683 – 0477/632873
mtielens1@gmail.com

werkveld: pastorale eenheid, communio

Diaken Ludo Hermans

Winkelomstraat 8
3740 Eigenbilzen
089/41 38 82 - 0472/69 82 13
ludo.hermans81@telenet.be

werkveld: pastorale eenheid, diaconie

Meewerkend priester Bernard Jadoul

Haenestraat 38
3740 Eigenbilzen
089/41 30 88
bernardjadoul1@yahoo.com

werkveld: pastorale eenheid, communio

TPE-lid Jeff Brepoels

Cabergstraat 12
3740 Moptertingen
089/41 69 65 
jeff.brepoels@hotmail.com

werkveld: diaconie

TPE-lid Lambert Cuenen

Hoevelaan 4
3740 Waltwilder
089/502816 – 0498/578033
lambert.cuenen@telenet.be

werkveld: liturgie, redactie parochieblad

TPE-lid Karin Deroulou

Mopertingenstraat 60
3740 Mopertingen
089/244012
karin@deroulou.be

werkveld: liturgie

TPE-lid Magriet Honinx

Kellerstraat 4
3740 Grote Spouwen
012/453333 – 0471/481380
margriet.honinx@hotmail.com

werkveld: diaconie

TPE-lid Eddy Swennen

Dorpsstraat 54 B1
3740 Eigenbilzen
089/418474 - 0476 52 72 83   
swennen.eddy@gmail.com

werkveld: diaconie

TPE-lid Marie-Therese Wijnen

Fietenstraat 22
089/414386-0499/252358
mtwijnen@telenet.be

werkveld: catechese

Contactformulier

Hebt u nog vragen of opmerkingen? Of wilt u graag meer informatie?

Dan kan u hier het contactformulier gebruiken om contact op te nemen via mail.

Er worden geen gegevens van dit formulier op de website bijgehouden. Het formulier wordt rechtstreeks doorgestuurd naar een van ons contactpersonen.

 

https://www.facebook.com/groups/Bilzenoost/
                     Je vindt ons ook op Facebook

 

CAPTCHA
Deze vraag is om te controleren dat u een mens bent, om geautomatiseerde invoer (spam) te voorkomen.
×